XXVII Niedziela Zwykła –04.10.2020r.

XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020r.

  1. Dzisiaj 1.niedziela miesiąca. Po sumie adoracja eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu wrześniu. Dziś zbiórka ofiar do puszki na Caritas. Po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Za tydzień /11.10.2020/ na Mszy św. o godz. 11.0 dzieci  otrzymają pobłogosławione  różańce. Zapraszamy rodziców i dzieci do modlitwy różańcowej  w kościele i w domu.
  2. W przyszłą niedzielę, 11 października XX Dzień Papieski upamiętniający Pontyfikat św. Jana Pawła II. Zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Stypendialny "Dzieło Nowego Tysiąclecia" – żywy pomnik pontyfikatu św. Jana Pawła II.
  3. Mieszkańców ul. Źródlanej  prosimy o  pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę. W dniu wczorajszym nie było nikogo.
  4. Ofiary na kościół: bezim. z ul. Kościuszki, bezim. z Osady Długi Kąt, bezim. z ul. Kamiennej, bezim. z Górnik, bezim. z Borowiny, bezim. z ul. Nowej, bezim. z ul. Nowej, „Bóg zapłać”
  5. W związku z licznymi zarażeniami koronawirusem i zaostrzeniem rygorów sanitarnych przypominamy :/ 1- w kościele obowiązują maseczki na ustach i nosie, /2- dystans w kościele min. 1,5 metra od siebie, /3- zostają ponownie zawieszone spotkania w sali katechetycznej dla wszystkich grup religijnych z wyjątkiem pojedynczych par narzeczonych na konferencje przedślubne, /4- na placu przykościelnym maseczki nie obowiązują o ile utrzymamy dystans 1,5 m od siebie /5- komunia św. będzie udzielana też na placu przykościelnym w każdą niedzielę i święta, /6- zachęcamy do przyjmowania komunii św. na rękę, /7- powyższe obostrzenia obowiązują do odwołania, /8- możliwe są kontrole w tym zakresie
  6. Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Daniel Piotr Gumienik i Nina Naklicka, oboje par. tutejszej – zapowiedź I.

- Sławomir Emil Nieśpiał i Izabela Anna Pyś, oboje par. tutejszej – zapowiedź I.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony