XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020r.

XXXII Niedziela Zwykła –08.11.2020r.

1. Dzisiaj   DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM  PRZEŚLADOWANYM – Republika Środkowoafrykańska. Zbiórka ofiar do puszek na "Pomoc Kościołowi  w Potrzebie”. Na Mszy św. o godz. 11.00 rozdanie nagród dzieciom biorącym udział  w konkursie różańcowym.
  2. W środę, 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości. Porządek Mszy św.  o godz: 7.00, 9.30 i 17.00     O godz. 09.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.
  3. W sobotę, 14 listopada w Stanisławowie  o godz. 9.00 Msza św. i nabożeństwo wypominkowe.
  4. Zachęcamy do zyskiwania odpustów zupełnych w intencji zmarłych przez cały listopad. Warunki: nawiedzenie cmentarza grzebalnego i kościoła, stan łaski uświęcającej, odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę”, komunia św. oraz modlitwa  w intencjach   Ojca św.
  5. Przez cały  listopad zapraszamy  na nabożeństwo wypominkowe z odczytywaniem kart wypominkowych. Na bocznych ołtarzach wyłożone są dodatkowe karty wypominkowe.
  6. Mieszkańcom ul. Cichej  dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 5 osób. Kolejka przechodzi na mieszkańców ul. Romanowskiego.
  7. Na stoliku z prasą są do nabycia kalendarze książkowe Rolników  i kalendarze ścienne Maryjne. Zachęcamy również do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.
  8. Ofiary na kościół – bezim. z Potoka - Senderek, bezim. z ul. 29 Marca, bezim. z Majdanu Nepr., bezim. z Potoka-Senderek,  bezim.   z Samsonówki  "Bóg zapłać".
  9. Od dnia wczorajszego obowiązuje nowy zaostrzony reżim sanitarny związany                             z epidemią koronawirusa: w kościele może przebywać 1 os. na 15 m². Nadal konieczne jest  zakrywanie ust i nosa.
  10. Zmarła ś.p. +Józefa Nieśpiał z ul. Przemysłowej. Pogrzeb we wtorek, 10 listopada                   o godz. 14.00 bezpośrednio w kościele. Pół godz. wcześniej różaniec. Wieczne odpoczywanie…