XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020r.

XXXIII Niedziela Zwykła –15.11.2020r.

  1. W tym tygodniu odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Do piątku, 20 listopada do godz. 11.00 będziemy mogli składować zużyty sprzęt /np. komputery, drukarki, telewizory, radia, kable, akumulatory, itd./ Przed bramą kościoła zostanie wydzielone miejsce na składowanie zużytego sprzętu. Zbiórka potrwa do piątku, 20 listopada do godz. 11.00. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii.  Po Mszy św. możemy pobrać ulotkę na ten temat. Szczegóły znajdziemy również na plakacie.
  2. W sobotę,  21 listopada  o godz. 9.00 Msza św. i nabożeństwo wypominkowe w Stanisławowie.
  3. W przyszłą niedzielę, 22 listopada Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to doroczna uroczystość Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.  O godz. 17.00 Msza św. w intencji członków Krucjaty Wyzwolenia Człowieka i ich rodzin z racji 10 rocznicy powstania tej wspólnoty w naszej parafii. Taca na WSD.
  4. Na stoliku z prasą są do nabycia kalendarze ścienne Maryjne i książkowe Rolników. Zachęcamy do lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.
  5. Ofiara na kościół: bezim. z ul. Sosnowej, bezim. z ul. Leśnej,  bezim. z ul. Przemysłowej, bezim. z ul. Romanowskiego, „Bóg zapłać”.
  6. Mieszkańców  ul. Romanowskiego prosimy o  pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.
  7. Dziękujemy parafianom, p. kościelnemu,   którzy w ubiegłym tygodniu pomagali już grabić liście na placu przykościelnym. Powyższe prace nadal będą trwać w tym tygodniu. O przyjście z pomocą prosimy w środę, 18 listopada.   Niech Pan Bóg udziela swego błogosławieństwa wszystkim, którzy aktywnie udzielają się przy pracach na rzecz naszego kościoła i naszej parafii. Bóg zapłać.
  8. Modlitwa.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony