III Niedziela Adewntu 13.12.2020r.

III NIEDZIELA ADWENTU – 13.12.2020r.

 

  1. Dziś obchodzimy Niedzielę Radości "Gaudete", bo Pan jest blisko. Rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
  2. W środę, 16 grudnia rozpoczynamy Nowennę do Bożego Narodzenia, która będzie odprawiana codziennie o godz. 16.45.
  3. W przyszłą niedzielę, 20 grudnia o godz. 7.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin.
  4. Podobnie jak w latach ubiegłych w Wigilię Bożego Narodzenia o godz. 7.00 zostanie odprawiona też  Msza św. zbiorowa za naszych zmarłych. Imiona i nazwiska zmarłych prosimy zapisać na kartce i wrzucić do puszki ustawionej w zakrystii. Niech pamięć o zmarłych w tym dniu będzie naszym świątecznym darem.
  5. Na stoliku przy drzwiach możemy nabywać świecę Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  6. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.
  7. Ofiary na  k-ół: bezim z Majdanu Nepryskiego, bezim. z ul. Górniczej, bezim. z Długi Kąt-Osada  „Bóg zapłać”.
  8. Mieszkańcom ul. Kościuszki dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła.     Były 2  osoby. Następne sprzątanie we wtorek, 22 grudnia.
  9. Mieszkańców Józefowa zapraszamy do kościoła lub do kancelarii parafialnej po odbiór opłatków. W pozostałych miejscowościach opłatki są dostępne u radnych do wtorku. Po 15 grudnia zostaną dostarczone do rodzin, które do tego czasu nie odebrały opłatków. W niektórych miejscowościach opłatki już zostały rozniesione. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na prace prowadzone przy naszym kościele.
  10. „Szkolne Koło Caritas” ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Nepryskim zaprasza w tą            i następną niedzielę na kiermasz „Gwiazdka Dobra”,  z którego fundusze zostaną przekazane na leczenie Igi z Biłgoraja chorej na SMA – rdzeniowy zanik mięśni.

10. W środę, 16 grudnia w godz. od 15 do 17 na parkingu Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie odbędzie się bezpłatne komputerowe badanie wzroku. Szczegóły na plakacie.

11. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony