II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 03.01.2021r.

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim - 03.01.2021r.

 

  1. Dzisiaj 1. niedziela miesiąca. Po sumie adoracja eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu grudniu.
  2. W środę, 06 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego-Trzech Króli. Porządek Mszy św.: 7.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 17.00. W Stanisławowie o godz. 8.00.  Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Taca na Krajowy Fundusz Misyjny.   O godz. 11.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. w intencji parafian z racji kolędy. Po tej Mszy św. odbędzie się spotkanie w kościele z Radą Duszpastersko – Ekonomiczną naszej parafii.        Z racji odwołanej wizyty duszpasterskiej,  radni otrzymają wydrukowane życzenia świąteczno- noworoczne, które dostarczą do domów naszych parafian. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć finansowo prace prowadzone przy naszym kościele i parafii, może do otrzymanej koperty włożyć ofiarę i przynieść do kościoła. Zostanie ona wpisana do kartoteki parafialnej. Istnieje również możliwość indywidualnego zaproszenia księdza na kolędę  w terminie dla siebie dogodnym i uzgodnionym z księdzem,  do 15 stycznia.
  3. Mieszkańcom ul. Kościuszki dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 3 osoby. Kolejka przechodzi na mieszkańców Szopowego. Następne sprzątanie za dwa tygodnie.
  4. Ofiary na kościół: bezim. z Hamerni, bezim. z ul. Kamiennej, bezim. z Siedlisk, bezim. z Hamerni, bezim. z Hamerni, bezim. z Samsonówki, bezim. z 29 Marca, bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z Potoka-Senderek, bezim. z ul. Leśnej  "Bóg zapłać".
  5. Zmarł ś.p. Marian Sobań z ul. Sosnowej. Pogrzeb jutro, 04 stycznia o godz. 10.00 bezpośrednio w kościele. Wieczne odpoczywanie…
  6. Modlitwa.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony