Niedziela Chrztu Pańskiego - 10.01.2021r.

Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021r.

 

  1. Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego, ale śpiew kolęd i choinki zachowujemy tradycyjnie do dnia 02 lutego, Matki Bożej Gromnicznej.
  2. Mieszkańców Szopowego prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.
  3. W przyszła niedzielę, 17 stycznia Kościół w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu.
  4. Ofiary na kościół – bezim. z Górnik, bezim. z ul. Kościuszki, bezim. z Majdanu Nepr., bezim z Majdanu Nepryskiego,  bezim. z Tartak-Długi Kąt, bezim. z ul. Górniczej, bezim. z Majdanu Nepryskiego,  bezim. z ul. Kościuszki, bezim. z Borowiny, bezim. z Borowiny, bezim. z ul Leśnej, bezim. z Potok-Senderki, bezim. z Samsonówki, bezim. z ul. Kościuszki, bezim. z ul. Kościuszki, z Majdanu Nepryskiego, bezim. z ul. Słonecznej,  bezim. z Długi Kąt – Osada, bezim. z ul. Leśnej, bezim. z Długi Kąt Osada, bezim. z ul. Źródlanej, bezim. z Długi Kąt-Osada / od 5 rodzin/, bezim. z Szopowego, bezim. z ul. Górniczej, bezim. z ul. Batalionów Chłopskich, bezim. z ul. Górniczej, "Bóg zapłać"
  5. Modlitwa.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony