II Niedziela zwykła 17.01.2021r.

 

II Niedziela Zwykła – 17.01.2021r.

 

  1. Od poniedziałku, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy            o Jedność Chrześcijan i potrwa do 25 stycznia.
  2. We wtorek, 19 stycznia przypada dzień imienin Biskupa Pomocniczego Mariusza       Leszczyńskiego.
  3. W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Pamiętajmy             o nich  w naszych modlitwach.
  4. W przyszłą niedzielę, 24 stycznia o godz. 12.30 zostanie odprawiona Msza św.         w intencji pana Kościelnego Jana Sitarza z racji przejścia na emeryturę.
  5. Ofiary na kościół złożone w ostatnim tygodniu, w łącznej kwocie, z kopert              i z indywidualnych wizyt duszpasterskich z poszczególnych miejscowości i ulic:    Borowina, Długi Kąt, Długi Kąt-Osada, Hamernia, Szopowe, Siedliska, Samsonówka, Majdan Nepryski-Klin, Majdan Nepryski-Choiny, ul. Sosnowa, ul. Popławskiego,    ul. Armii Krajowej, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Targowa,  ul. Słoneczna,             ul. Biłgorajska, ul. Kościuszki, Kościuszki-Bloki, ul. 29 Marca, ul. Zielona,             ul. Leśna, ul. Źródlana, ul. Górnicza, ul. Kamienna, ul. Ogrodowa,                          ul. Romanowskiego, ul. Nowa, Górniki, Stanisławów.  Powyższe ofiary są przeznaczone na prace prowadzone w naszym kościele i w parafii. Ofiary ze Stanisławowa będą przeznaczone na kościół  w Stanisławowie. Ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.  W ostatnią niedzielę stycznia zostanie złożone sprawozdanie duszpastersko -  administracyjne za rok 2020.
  6. Mieszkańcom Szopowego dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła.               Były 4 osoby. W okresie zimowym sprzątanie co dwa tygodnie
  7. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony