III Niedziela Zwykła 24.01.2021r.

III Niedziela Zwykła – 24.01.2021r.

 

  1. W dzisiejszą niedzielę o godz. 12.30 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynno – błagalna w intencji p. kościelnego Jana Sitarza, z racji przejścia na emeryturę. Pragniemy w ten sposób wyrazić wdzięczność p. Jankowi za 30 lat pracy na tym stanowisku w naszej wspólnocie parafialnej. Serdecznie dziękujemy za wzorową       i w pełni oddaną posługę na rzecz naszego kościoła. P. kościelny swoją pracę pełnił z pełnym zaangażowaniem,  okazał się  pracowitym i kompetentnym pracownikiem, posiadającym wiedzę zarówno dotyczącą liturgii, jak i wszelkich spraw technicznych. Na dalsze lata życia życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej, zdrowia   i wszelkiej pomyślności. Szczęść Boże!
  2. We wtorek, 26 stycznia, Dzień Islamu.
  3. W przyszłą niedzielę, 31 stycznia po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się organizacyjne spotkane dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. Zachęcamy do lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.
  5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary  na kościół złożone w kopertach          w ostatnim tygodniu z poszczególnych ulic i miejscowości: bezim. ul. Armii Krajowej, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Biłgorajska, ul. Cicha, ul. Górnicza, ul. Kamienna, ul. Kościuszki, ul. Kościuszki – bloki, ul. Leśna, ul. Popławskiego, ul. 29 Marca, ul. Nowa, ul. Czesława Mużacza „Selima”, ul. Bartoszewskiego, ul. Wojska Polskiego, ul. Ogrodowa, ul. Pocztowa, ul. Partyzantów, ul. Przemysłowa, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Targowa, ul. Zielona, ul. Źródlana, Borowina, Długi Kąt, Długi Kąt – Osada, Górniki,  Hamernia,  Majdan Nepryski – Klin, Majdan Nepryski – Choiny, Potok- Senderki, Samsonówka, Siedliska, Szopowe,  Stanisławów. Powyższe ofiary są przeznaczone na prace prowadzone w naszym kościele i w parafii. Ofiary ze Stanisławowa będą przeznaczone na kościół w Stanisławowie. Ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”. W przyszłą niedzielę zostanie złożone sprawozdanie duszpastersko – administracyjne za rok 2020.
  6. Mieszkańców Szopowego prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.
  7. Modlitwa.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony