V Niedziela Zwykła 07.02.2021r.

V Niedziela Zwykła – 07.02.2021 r.

 

  1. W czwartek, 11 lutego – wspomnienie NMP z Lourdes, XXIX Światowy Dzień  Chorego. Msza św. o godz. 7.00,  koncelebrowana, podczas której będziemy modlić się również w intencji o ustanie epidemii koronawirusa                i w intencji chorych. Z racji pandemii prosimy, aby osoby chore w tym dniu łączyły się duchowo w modlitwie             o zdrowie.
  2. Ofiary na kościół złożone w kopertach w ostatnim tygodniu:  z ul. Armii Krajowej, z ul. Cichej, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Biłgorajskiej, ul. Górniczej, ul. 29 Marca, ul. Kamienna,  ul. Kościuszki, ul. Kościuszki-Bloki, ul. Leśna, ul. Ogrodowa, ul. Popławskiego, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Targowa, ul. Wojska Polskiego, ul. Plac Wyzwolenia, ul. Zielona, ul. Źródlana, Borowina, Długi Kąt, Długi Kąt-Osada, 29 Marca, Tartak Długi-Kąt, Górniki, Majdan Nepryski – Klin, Majdan Nepryski –Choiny, Hamernia, Potok-Senderki, Samsonówka, Siedliska, Stanisławów,  „Bóg zapłać”
  3. Mieszkańców Szopowego prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.
  4. Dziękujemy grupie dekoracyjnej a także innym osobom za pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznych.
  5. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika „Niedziela”.
  6. Sprawozdanie administracyjne z prac prowadzonych przy kościele w Stanisławowie za rok ubiegły                 oraz z działalności Caritas naszej parafii  /odczytać/.
  7. Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I      P R Z E D Ś L U B N E

- Mielniczek Michał i Karólak Weronika, oboje par. tutejszej -zapowiedź II.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony