I Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2021r.

I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021r.

1. Dziś  1. Niedziela Wielkiego Postu. Po sumie Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Taca na WSD.
  2. Jutro, 22 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.
  3. Przyszła niedziela "Ad Gentes" jest  dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Z tej racji zbiórka ofiar do puszek na "Krajowy Fundusz Misyjny".
  4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży w środy           o godz. 16.30, dla starszych w piątki o godz. 16.30. Dzieci przychodzą pod opieką rodziców lub opiekunów. Gorzkie Żale w każdą niedzielę po sumie.
  5. Na stoliku z prasą wyłożona jest księga trzeźwości, w której prosimy wpisywać swoje wielkopostne postanowienia.
  6. Ofiary na kościół złożone w kopertach w ostatnim tygodniu oraz wpłaty na konto parafii: z ul. Biłgorajskiej, ul. Kościuszki, ul. Popławskiego, ul. Przemysłowej, Borowiny, Siedlisk, Szopowego, z Warszawy, z Zamościa, Stanisławów, „Bóg zapłać”
  7. Mieszkańców Borowiny prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.
  8. Zachęcamy do nabycia i  lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.