II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021r.

II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021r.

 

  1. Dzisiejsza niedziela „AD GENTES” jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po mszach św. zbiórka ofiar do puszek na „Krajowy Fundusz Misyjny”.
  2. Jutro rozpoczynamy nowy miesiąc. Msze św. w dni powszednie będą odprawiane  o godz. 7.00 i 17.00. Kancelaria parafialna czynna będzie po Mszach św. zarówno rano, jak i wieczorem.
  3. W tym tygodniu 1.piątek i 1. sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 17.00.   W Stanisławowie w piątek  o godz. 15.30. W sobotę adoracja eucharystyczna do godz. 19.00.
  4. W przyszłą niedzielę, 1 niedziela miesiąca po sumie Gorzkie Żale połączone  z modlitwą za zmarłych w miesiącu lutym. Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami, podczas której zostaną pobłogosławione i rozdane pierwszokomunijne książeczki do nabożeństwa, a po Eucharystii odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne.
  5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga krzyżowa dla dzieci    i młodzieży  w środę o godz. 16.30, dla starszych w piątek o godz. 16.30.  Dzieci przychodzą pod opieką rodziców lub opiekunów. Gorzkie Żale w każdą niedzielę po sumie.
  6. Ofiary na kościół złożone w kopertach w ostatnim tygodniu: z ul. Armii Krajowej,  ul. Biłgorajska, ul. Górnicza, ul. Kamienna,  ul. Kościuszki, ul. Leśna, Długi Kąt, Górniki,  Hamernia, Majdan Nepryski-Choiny, Samsonówka,        „ Bóg zapłać” .
  7. Mieszkańcom Borowiny  dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 4 osoby. Następne sprzątanie za dwa tygodnie.
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.
  9. Zmarli:  śp. + Bronisław Słotwiński z Tartaku Długi Kąt. Pogrzeb odbędzie się w tym tygodniu w Zamościu.             Ś.p. + Ryszard Holko z Majdanu Nepryskiego. Termin pogrzebu nieustalony. Wieczne odpoczywanie…

10. Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I       P R Z E D Ś L U B N E

- Patryk Burda, par. tutejszej i Katarzyna Barbara Hadacz, par. Przemienienia Pańskiego w Tarnogrodzie – zapowiedź I.

- Tomasz Goch, par. Wniebowzięcia NMP w Łukowej i Wioleta Puźniak, par. tutejszej – zapowiedź I.

- Marcin Kudełka, par. tutejszej i Ewelina Olesiuk, par. M.B. Częstochowskiej  w Tereszpolu – zapowiedź I.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony