V Niedziela Wielkanocna 02.05.2021r.

V Niedziela Wielkanocna  – 02.05.2021r.

 

  1. Dzisiaj 1.niedziela miesiąca. Po sumie adoracja eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu kwietniu.
  2. Jutro, 03 maja uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. W Stanisławowie o godz. 11.00. O godz. 9.30 Msza św. w intencji Ojczyzny              i Strażaków.
  3. We wtorek, 04 maja i we czwartek, 06 maja o godz. 16.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do 1.Komunii św.
  4. W sobotę, 08 maja uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Odpust w parafii Górecko Kościelne.
  5. W przyszłą niedzielę odpust w Stanisławowie ku czci św. Stanisława BM. Suma odpustowa w Stanisławowie o godz. 12.30. Z tej racji nie będzie Mszy św. o tej godzinie w kościele w Józefowie. Homilie w tym dniu będzie głosił ks. Ryszard Mazurkiewicz, Oficjał Sądu Biskupiego w Zamościu. Ta niedziela będzie poświęcona w naszej parafii św. Stanisławowi i św. Józefowi, który jest patronem obecnego,    2021 roku.
  6. W przyszłą niedzielę taca na WSD.
  7. Ofiary na kościół:  bezim. ze Śląska, bezim. z Długi Kąt – Osada  "Bóg zapłać".
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela”.
  9. Mieszkańców Borowiny prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.

10. Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Biłgoraju przypomina rolnikom, że trwa nabór wniosków o dopłaty bezpośrednie. Termin składania wniosków został wydłużony do 17 czerwca br. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

11. Zmarli: ś.p. +Joanna Prus z Majdanu Nepryskiego. Pogrzeb w środę, 05 maja o godz. 11.00 bezpośrednio w kościele,  ś.p. + Stanisław Margol z Hamerni. Pogrzeb również w środę, 05 maja o godz. 15.00 bezpośrednio w kościele. Ś.p. + Edward Buczkowski ze Stanisławowa. Pogrzeb w piątek, 07 maja o godz. 11.00 bezpośrednio w kościele. Pół godz. wcześniej różaniec. Wieczne odpoczywanie…

12. Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Krzysztof Grochowicz, z par. tutejszej i Małgorzata Danuta Pilarska, z par. św. Trójcy w Kościerzynie – zapowiedź II.

- Wiktor Bagiński, z par. św. Stanisława w Teratynie i Paulina Oleszczak, z par. tutejszej – zapowiedź II.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony