XII Niedziela Zwykła 20.06.2021r.

XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021r.

 

  1. Dzisiejsza niedziela w naszej parafii  poświęcona jest św. Józefowi. Gościmy w naszej wspólnocie parafialnej ks. dra Piotra Brodziaka, dyrektora Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego przy Kurii Biskupiej w Zamościu, który głosi homilie poświęcone tej tematyce. Porządek Mszy św. niedzielny, z wyjątkiem Mszy św. w Stanisławowie, która zostanie odprawiona o godz. 8.00.
  2. W środę, 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Pamiętajmy o modlitwie.
  3. W czwartek, 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Jest to również dzień imienin bpa Seniora Jana Śrutwy.
  4. W przyszłą niedzielę, 27 czerwca, ostatnia niedziela w tym miesiącu. O godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. dzięk-błag na zakończenie Roku Szkolno-Katechetycznego 2020/2021, zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i katechetów. O godz. 12.30 Msza św. w intencji Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin. Odpust  w Aleksandrowie.
  5. Mieszkańców Hamerni prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.
  6. Ofiary na k-ół:  bezim. z Hamerni, bezim. z Długiego Kąta, bezim. z Długiego Kąta, bezim. z ul. Kościuszki "Bóg zapłać"
  7. Proboszcz Parafii Łukowa i Wójt Gminy Łukowa zapraszają na uroczystość religijno – patriotyczną 77.Rocznicy Największej Bitwy Partyzanckiej w Polsce, która odbędzie się w niedzielę, 27 czerwca br. obok cmentarza partyzanckiego w Osuchach. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  8. Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Kamil Pasierbiewicz, z par. tutejszej i Marlena Żurek, z par. Wniebowzięcia NMP  w Gorajcu – zapowiedź II.

- Łukasz Mazurek, z par. tutejszej i Aleksandra Karolina Buczek, z par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Lublinie – zapowiedź II.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony