XXV Niedziela Zwykła –19.09.2010r.

XXV Niedziela Zwykła –19.09.2021r.

1. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Po każdej  Mszy św.  zbiórka ofiar do puszki na Katolickie Radio Zamość.
  2. W przyszłą niedzielę,  26 września niedziela poświęcona św. Józefowi. W związku z tym będziemy gościli ks. Sławomira Jakubca-misjonarza, który będzie głosił homilie.   W Stanisławowie Msza św. o godz. 8.00. Taca na budownictwo sakralne. Na Fryszarce odbędzie się Uroczystość patriotyczno – religijna upamiętniająca żołnierzy Armii Krajowej, Delegatury Sił Zbrojnych oraz Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość” – walczących na Ziemi Józefowskiej. W programie: o godz. 8.30 – Zbiórka Uczestników przy Urzędzie Miejskim w Józefowie; o godz. 9.00 – Msza św. na Fryszarce; o godz. 10.00 – Powitanie Uczestników; godz. 10.15 Odsłonięcie Upamiętnienia; godz. 10.30 – Przemówienia okolicznościowe; godz. 10.45 – Apel poległych; godz. 11.00 – Składanie wieńców i wiązanek.
  3. Ofiary na kościół: bezim. z Siedlisk, bezim. z ul. Kamiennej , bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z ul. Popławskiego  „Bóg zapłać”
  4. Mieszkańcom Długiego Kąta Osady dziękujemy za  pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 5 osób.
  5. Informujemy, że zbiórki ministrantów będą odbywały się w środy o godz. 16.00,   a spotkania Oazy w soboty o godz. 11.00 w sali parafialnej.
  6. Kandydatów do bierzmowania, czyli uczniów klas VI i VII,  prosimy o zgłaszanie się do zakrystii po odbiór indeksów.
  7. Na stoliku z prasą można nabyć gazetkę parafialną. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na formację dzieci i młodzieży z naszej parafii.
  8. W zakrystii można nabyć kalendarz ścienny KRZ na 2022r. Na jednej ze stron znajduje się zdjęcie naszego kościoła i witrażu św. Józefa.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Dariusz Łukasz Wazio, z par. Wniebowzięcia NMP w Łukowej i Anna Pogudz,  z par. tutejszej – zapowiedź II.