II Niedziela po Narodzeniu Pańskim 02.01.2022r.

 

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim - 02.01.2022r.

 

  1. Dzisiaj 1. niedziela miesiąca. Po sumie adoracja eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu grudniu.
  2. W czwartek, 06 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego-Trzech Króli. Porządek Mszy św.: 7.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 17.00. W Stanisławowie o godz. 8.00.  Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Taca na Krajowy Fundusz Misyjny.   O godz. 11.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. w intencji parafian z racji kolędy. Po tej Mszy św. odbędzie się spotkanie w kościele z Radą Duszpastersko – Ekonomiczną naszej parafii. Z racji odwołanej wizyty duszpasterskiej,  radni otrzymają wydrukowane życzenia świąteczno- noworoczne, które dostarczą do domów naszych parafian. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć finansowo prace prowadzone przy naszym kościele i parafii, może do otrzymanej koperty włożyć ofiarę i przynieść do kościoła. Zostanie ona wpisana do kartoteki parafialnej. Istnieje również możliwość indywidualnego zaproszenia księdza na kolędę  w terminie dla siebie dogodnym i uzgodnionym z księdzem,  do 15 stycznia.  Na Mszy św. o godz. 9.30 wystąpi chór „Harmonia” z Łukowej,  który obchodzi 35-lecie swojej działalności, z udziałem młodzieży z Józefowa. Po Mszy św. chór wystąpi z krótkim koncertem.  Po Mszy św. o godz. 12.30 wyruszy Pochód Trzech Króli trasą procesji na Boże Ciało w kierunku Rynku. Po przybyciu na Rynek Miejski odbędzie się wspólne kolędowanie oraz poczęstunek. W pochodzie wezmą udział żywe zwierzęta, m.in. osiołek i kucyki.
  3. W piątek, 07 stycznia 1.piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 17.00.   W Stanisławowie o godz. 15.30.
  4. Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 4 osoby.
  5. Ofiary na kościół: bezim. z ul. Nowej, bezim. z Majdanu Nepryskiego "Bóg zapłać".
  6. Przez cały styczeń i luty, z wyjątkiem niedziel, świąt, 1.piątków i 1.sobót miesiąca Msze św. odprawiane będą tylko rano o godz. 7.00. Kancelaria parafialna czynna będzie w tych miesiącach po Mszy św. porannej.
  7. W przyszłą niedzielę, 09 stycznia o godz. 15.00 w kościele w Aleksandrowie odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek . Gwiazdą kolędowania będzie Wojciech Cugowski.  Organizatorzy zapraszają.
  8. Rodzina p. Elżbiety Buczkowskiej zwraca się z prośbą o podarowanie swojego 1% podatku na dalszą rehabilitację p. Eli. Nr KRS i inne szczegóły znajdziemy na ulotkach znajdujących się na stoliku za ławkami. Z góry dziękujemy za pomoc.
  9. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony