Święto Chrztu Pańskiego 09.01.2022r.

 

Niedziela Chrztu Pańskiego – 09.01.2022r.

 

  1. Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego, ale śpiew kolęd i choinki zachowujemy tradycyjnie do dnia 02 lutego, Matki Bożej Gromnicznej.  Po sumie nie odbędzie się  zebranie Legionu Maryi członków pomocniczych.
  2. Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 5 osób.  Następne sprzątanie za dwa tygodnie.
  3. Ofiary na kościół – bezim. z Górnik, bezim. ze Stanisławowa, bezim. z Długi Kąt, bezim. z ul. Romanowskiego, bezim. z Hamerni, bezim. z Szopowego, bezim. z Długi Kąt-Osada, bezim. z Potok-Senderki, bezim. z ul. Kamiennej, bezim. z Kościuszki-Bloki, "Bóg zapłać"
  4. Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele w Aleksandrowie odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek . Gwiazdą kolędowania będzie Wojciech Cugowski.  Organizatorzy zapraszają.
  5. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony