II Niedziela zwykła 16.01.2022r.

II Niedziela Zwykła – 16.01.2022r.

 

  1. Jutro, 17 stycznia, obchodzony jest Dzień Judaizmu.
  2. We wtorek 18 stycznia, rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i potrwa do 25 stycznia.
  3. W środę, 19 stycznia przypada dzień imienin Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  4. W piątek obchodzimy Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich   w naszych modlitwach.
  5. W przyszłą niedzielę, 23 stycznia Niedziela Słowa Bożego. Po Mszy św. godz. 12.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Dzieci otrzymają medaliki.
  6. Ofiary na kościół złożone w ostatnim tygodniu  z kopert  i z indywidualnych wizyt duszpasterskich z poszczególnych miejscowości i ulic:  Borowina, Długi Kąt, Długi Kąt-Osada, Hamernia,  Samsonówka, Majdan Nepryski-Klin, Majdan Nepryski-Choiny, Potok-Senderki, ul. Sosnowa, ul. Partyzantów, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Targowa, ul. Słoneczna, ul. Biłgorajska, ul. Kościuszki, Kościuszki-Bloki, ul. 29 Marca, ul. Górnicza, ul. Kamienna, ul. Popławskiego, ul. Przemysłowa,  ul. Romanowskiego, ul. Targowa, ul. Źródlana, Górniki, Stanisławów.  Powyższe ofiary są przeznaczone na prace prowadzone w naszym kościele i w parafii. Ofiary ze Stanisławowa będą przeznaczone na kościół w Stanisławowie. Ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.  W ostatnią niedzielę stycznia zostanie złożone sprawozdanie duszpastersko -  administracyjne za rok 2021.
  7. Mieszkańców Majdanu Nepryskiego  prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę. W okresie zimowym sprzątanie co dwa tygodnie.
  8. Przypominamy, że w styczniu i lutym kancelaria parafialna czynna jest po porannej Mszy św.
  9. Zmarli:  Śp. +Jan Suszyński z ul. Targowej – pogrzeb jutro /poniedziałek 17.01/  o godz. 12.00 w kościele. Śp. + Zofia Kudełka ze Stanisławowa. Pogrzeb również jutro o godz. 14.00 w kościele. Pół godz. wcześniej różaniec. Śp. +Stanisław Haczykowski z Hamerni. Termin pogrzebu nieustalony. Wieczne odpoczywanie….

10. Modlitwa.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony