III Niedziela zwykła 23.01.2022

III Niedziela Zwykła – 23.01.2022r.

 

  1. Dziś III Niedziela Zwykła. Z inicjatywy papieża Franciszka od 2019r. obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. Po Mszy św. o godz. 12.30  odbędzie się spotkane dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Dzieci otrzymają medaliki.
  2. We wtorek, 25 stycznia kończy się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  3. W środę, 26 stycznia, Dzień Islamu.
  4. W przyszła niedzielę o godz. 7.00 Msza św. w intencji Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin.
  5. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary  na kościół złożone w kopertach  i po kolędzie w ostatnim tygodniu z poszczególnych ulic i miejscowości: bezim. z ul. Armii Krajowej, z ul. Batalionów Chłopskich, z ul. Biłgorajskiej,  z ul. Cichej, z ul. Górniczej, z ul. Kamiennej, z ul. Kościuszki, z ul. Kościuszki – bloki, z ul. Leśnej, z ul. Popławskiego, z ul. 29 Marca, z ul. Nowej, z ul. Czesława Mużacza „Selima”, z ul.  Pocztowej,  z ul. Przemysłowej, z ul. Romanowskiego, z ul. Słonecznej, z ul.  Targowej, z ul. Zielonej, z ul. Nadstawnej, z ul. Źródlanej, z Borowiny, z Długiego  Kąta, Długiego  Kąta – Osady, z Górnik,  z Hamerni,  z Majdanu Nepryskiego – Klin , z Majdanu Nepryskiego – Choiny,  z Potoka- Senderek, z Samsonówki, z Siedlisk, z Szopowego,  ze Stanisławowa. Powyższe ofiary są przeznaczone na prace prowadzone w naszym kościele i w parafii. Ofiary ze Stanisławowa będą przeznaczone na kościół w Stanisławowie. Ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.   W przyszła niedzielę zostanie złożone sprawozdanie duszpastersko – administracyjne za rok 2021.
  6. Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 4 osoby. Następne sprząta nie za dwa tygodnie.
  7. Zmarła sp. +Leokadia Zaręba z Osady Długi Kąt. Pogrzeb jutro, 24 stycznia o godz. 12.00 bezpośrednio w kościele. Wieczne odpoczywanie…
  8. Modlitwa.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony