IV Niedziela zwykła 30.01.2022r.

IV Niedziela Zwykła – 30.01.2022 r.

  1. W środę, 02 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, MB Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 17.00.  W Stanisławowie o godz. 11.00. Na każdej Mszy św. błogosławienie gromnic. Zbiórka ofiar do puszek dla sióstr klauzurowych. Tego dnia Biskup Diecezjalny Marian Rojek obchodził będzie 16. rocznicę święceń biskupich. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  2. W tym tygodniu 1.piątek i 1. sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 17.00.  W Stanisławowie w piątek o godz. 15.30.
  3. W sobotę, 05 lutego wspomnienie św. Agaty. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo chleba, soli i wody.  Adoracja eucharystyczna do godz. 19.00.  W Zamościu Diecezjalny Dzień Chorych z racji św. Agaty, patronki „Amazonek”. Msza św. o godz. 11.30 w kościele św. Michała Archanioła w Zamościu.
  4. W przyszłą niedzielę, 06 lutego 1. niedziela miesiąca,  po sumie adoracja eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu styczniu.
  5. Ofiary na kościół złożone w kopertach w ostatnim tygodniu: bezim. z ul. Armii Krajowej, ul. Bartoszewskiego,  ul. Leśnej, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Biłgorajskiej,  ul. Czesława Mużacza „Selima”, ul. Górniczej, ul. Nowej,                   ul. Partyzantów, ul. Plac Wyzwolenia,  ul. Przemysłowej,    ul.  29 Marca,  ul. Kamiennej, ul. Kościuszki, ul. Słonecznej, ul. Sosnowej, ul. Zielonej, ul. Źródlanej, Borowiny, Długiego Kąta, Długiego Kąta Osady, Górnik, Hamerni, Majdanu Nepryskiego - Klin, Majdanu Nepryskiego – Choiny,  Potoka-Senderek, Samsonówki, Siedlisk,  Szopowego, Stanisławowa „Bóg zapłać”.
  6. Mieszkańców Majdanu Nepryskiego prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.
  7. Rada do spraw Powołań Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zaprasza na rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej. Rekolekcje rozpoczynają się 11 lutego o godz. 18.00 przy Sanktuarium MB Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim, a zakończą się 13 lutego o godz. 13.30. Koszt 50 zł.
  8. Sprawozdanie administracyjne. /odczytać/
  9. Zmarła śp. +Jadwiga Karpisz z ul. Nowej. Pogrzeb jutro, 31 stycznia o godz. 15.00 bezpośrednio w kościele. Pół godz. wcześniej różaniec. Wieczne odpoczywanie…

10. Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I      P R Z E D Ś L U B N E

- Piotr Jan Salach i Anna Barbara Nazarek, oboje z par. tutejszej - zapowiedź I.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony