V Niedziela zwykła 06.02.2022r.

V Niedziela Zwykła – 06.02.2022 r.

 

  1. Dzisiaj 1.niedziela miesiąca. Po sumie adoracja eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu styczniu.
  2. W piątek, 11 lutego – wspomnienie NMP z Lourdes,  Światowy Dzień    Chorego.
  3. Ofiary na kościół złożone w kopertach w ostatnim tygodniu:  z ul. Armii Krajowej,  z ul. Cichej, z ul. Czesława Mużacza „Selima”, z ul. Batalionów Chłopskich, z ul. Biłgorajskiej, z ul. Broniewskiego, z ul. Górniczej, z ul. 29 Marca, z ul. Kamiennej,  z ul. Kościuszki, z ul. Kościuszki-Bloki, z ul. Leśnej, z ul. Ogrodowej, z ul. Popławskiego, z ul. Usługowej, z ul. Romanowskiego, z ul. Słonecznej, z ul. Sosnowej, z ul. Targowej, z ul. Źródlanej, z Borowiny, z Długiego Kąta, z Długiego Kąta-Osady,  z Górnik, z Majdanu Nepryskiego – Klin, z Majdanu Nepryskiego –Choin, z Hamerni, z  Samsonówki, z Siedlisk , z Szopowego, ze Stanisławowa   „Bóg zapłać”
  4. Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 3 osoby.
  5. Dziękujemy grupie dekoracyjnej a także innym osobom za pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznych.
  6. W przyszłą niedzielę, 13 lutego, o godz. 16.00 w Domu Kultury w Józefowie rozpocznie się koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie Antosia Grochowicza z Majdanu Nepryskiego. W programie przewidziano występy kabaretowe, koncerty muzyczne, licytacje oraz degustacje ciast i przekąsek. Szczegóły na plakatach. Po każdej Mszy św. będzie możliwość zakupu ciasta u wolontariuszy przy kościele. Zachęcamy do wzięcia udziału w tych wydarzeniach.
  7. Sprawozdanie administracyjne z działalności Caritas naszej parafii  /odczytać/.
  8. Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I      P R Z E D Ś L U B N E

-Piotr Jan Salach i Anna Barbara Nazarek, oboje z par. tutejszej - zapowiedź II.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony