VI Niedziela zwykła 13.02.2022r.

VI Niedziela Zwykła – 13.02.2022r.

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 odbędzie się zebranie członków pomocniczych Legionu Maryi.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 na Rynku w Józefowie rozpocznie się koncert charytatywny,  z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie Antosia Grochowicza z Majdanu Nepryskiego. W programie przewidziano występy kabaretowe, koncerty muzyczne, licytacje oraz degustacje ciast i przekąsek. Szczegóły na plakatach. Po każdej Mszy św. będzie możliwość zakupu ciasta u wolontariuszy przy kościele. Zachęcamy do wzięcia udziału w tych wydarzeniach.
  3. W przyszłą niedzielę, 20 lutego taca na WSD.
  4. Dziękujemy za ofiary na kościół złożone w kopertach w ostatnim tygodniu: z ul. Batalionów Chłopskich, z ul. Broniewskiego, z ul. Górniczej, z ul. Kamiennej, z ul. Kościuszki, z  ul. Leśnej, z ul. 29 Marca, z ul. Ogrodowej, z ul. Wojska Polskiego, z ul. Pogodnej, z ul. Słonecznej, z ul. Sosnowej, z ul. Źródlanej, z Borowiny,  z Długiego Kąta, z Górnik, z Hamerni,  z Majdanu Nepryskiego – Klin, z Majdanu Nepryskiego – Choiny, z  Samsonówki, ze Stanisławowa, z Tartaku Długiego Kąta „Bóg zapłać”.
  5. Mieszkańców Majdanu Nepryskiego prosimy o  pomoc w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę.
  6. Modlitwa.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony