VII Niedziela zwykła 20.02.2022r.

VII Niedziela Zwykła – 20.02.2022r.

 

  1. Dzisiaj taca na Wyższe Seminarium Duchowne.  W imieniu ks. Rektora i alumnów składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  2. Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego  dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 5 osób. Następne sprzątanie z dwa tygodnie.
  3. Dziękujemy za ofiary na kościół złożone w kopertach w ostatnim tygodniu: bezim. z ul. Biłgorajskiej,  z ul. Górniczej, z ul. Kamiennej, z ul. Kościuszki, z ul. Kościuszki – Bloki, z ul. Leśnej, z ul. 29 Marca, z ul. Popławskiego, z ul. Sosnowej, z Borowiny, z Górnik, z Hamerni, z Majdanu Nepryskiego – Choiny, z Samsonówki, z Siedlisk, z Długiego Kąta –Osady,  ze Stanisławowa, z Szopowego  „Bóg zapłać”
  4. Organizatorzy Koncertu Charytatywnego „Dla Antosia Grochowicza” dziękują wszystkim osobom za pomoc w przygotowaniach i przebiegu tego koncertu oraz tym,  którzy w nim uczestniczyli i wsparli ten szczytny cel. Zebrano 48 700, 14 zł. Raz jeszcze serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. Zmarł śp. +Arkadiusz Burda ze Stanisławowa. Pogrzeb we wtorek, 22 lutego o godz. 14.00 bezpośrednio w kościele. Wieczne odpoczywanie…
  6. Modlitwa.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

- Karolina Izabela Pastuła, z par. św. Antoniego w Przewrotnem i Adam Jerzy Paszek, z par. tutejszej – zapowiedź I.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony