III Niedziela Wielkiego Postu 20.03.2022r.

III Niedziela Wielkiego Postu –20.03.2022r.

 

  1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na KRZ.
  2. W piątek, 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 17.00. W Stanisławowie o godz. 11.00. Na każdej Mszy św. będzie można przystąpić do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Warunki: odmówienie jednej tajemnicy różańca św. w intencji dziecka poczętego, modlitwa i dobrowolne zobowiązanie. O godz. 9.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji członków Rycerstwa Niepokalanej i ich rodzin. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Przyszła niedziela, IV Niedziela Wielkiego Postu nosi nazwę Niedzieli Radości „Laetare”.
  4. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu: KŻR  z Hamerni  "Bóg zapłać".
  5. Dziękujemy za ofiary na kościół złożone w kopertach w ostatnim tygodniu: z ul. Armii Krajowej, z ul. Batalionów Chłopskich, z ul. Kościuszki, z  ul. Nowej,  z Borowiny, z Długiego Kąta – Osady, z Górnik,  z Majdanu Nepryskiego –Klin,  z Potoka-Senderek,  z Siedlisk   „Bóg zapłać”
  6. Na bocznych ołtarzach znajdują się puszki, do których możemy złożyć ofiarę  na jałmużnę postną i na kwiaty do Bożego Grobu.
  7. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżówa dla dzieci i młodzieży w środy o godz. 16.30, dla starszych w piątki o godz. 16.30. Gorzkie Żale w niedziele po sumie.
  8. Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego dziękujemy za  pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 6  osób. W najbliższą sobotę prosimy mieszkańców Majdanu Nepryskiego – Choiny.
  9. Modlitwa.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony