Niedziela Miłosierdzia Bożego 24.04.2022r.

 

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego – 24.04.2022r.

 

  1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Święto patronalne Caritas.  Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na „Fundusz Caritas”. Zachęcamy do częstego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego. Zachowując tradycję od wielu lat w dzisiejszą niedzielę po sumie do godz. 15.00 adoracja Najświętszego  Sakramentu w intencji wszystkich wydarzeń w diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. O godz. 15.00 dodatkowa Msza św. rozpoczynająca Dzień Dobra Caritas diec. Zamojsko – Lubaczowskiej. O godz. 16.30 międzynarodowy mecz piłki nożnej Polska /księża/ - USA /żołnierze/ na boisku „Orlik”, a od godz. 18.00 na placu przy przedszkolu koncerty: Wojciecha Cugowskiego, zespołu Beat Magic oraz Gosi Andrzejewicz z zespołem. Organizatorzy zapraszają.
  2. Jutro /poniedziałek/ i w czwartek po Mszy św. wieczorowej spotkanie w kościele dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  3. W sobotę, 30 kwietnia dzień imienin Biskupa diecezjalnego Mariana Rojka. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  4. Przyszła niedziela, 01 maja, będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna, która rozpocznie Tydzień Biblijny. Jest to 1.niedziela miesiąca. Po sumie adoracja Eucharystyczna połączona z modlitwa za zmarłych w miesiącu kwietniu. Rozpoczynamy Maryjny miesiąc maj, a tym samym  nabożeństwa majowe, które będą odprawiane codziennie po Mszy św. wieczorowej. Zachęcamy także do śpiewu litanii przy kapliczkach i w domach.
  5. Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego – Choiny  dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 4 osoby. Następne sprzątanie za dwa tygodnie, 7 maja.
  6. Ofiary na kościół złożone w kopertach w ostatnim tygodniu: z Borowiny „Bóg zapłać”.
  7. Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Krzysztof Futyma i Agnieszka Patrycja Futyma, cyw. związani, oboje par. tutejszej– zapowiedź II.

- Rafał Piotr Skrzyński, z par. Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie i Dorota Spierzak, z tutejszej par. – zapowiedź I.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony