IV NiedzielaWielkanocna 08.05.2022r.

IV Niedziela Wielkanocna  – 08.05.2022r.

1. Dzisiaj  Niedziela Dobrego Pasterza,  Światowy Dzień  Modlitw o Powołania. Rozpoczynają się  kwartalne dni modlitw o powołania  do służby w Kościele. Odpust w Stanisławowie. Suma odpustowa o godz. 12.30 w Stanisławowie. Nie będzie Mszy św. o tej godz. w kościele parafialnym /w Józefowie/.  Witamy  w  naszej wspólnocie parafialnej ks. kan. Kazimierza Kuśmierza z Lublina, który w dniu dzisiejszym głosi homilie.
  2. W poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczorowej spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
  3. W przyszłą niedzielę, 15 maja po sumie zebranie Legionu Maryi członków wspomagających. Taca na WSD.
  4. Ofiary na k-ół złożone w ostatnim tygodniu: z ul. 29 Marca, z ul. Górniczej, ul Popławskiego   „Bóg zapłać”
  5. Mieszkańcom Majdanu Nepryskiego Choiny dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła.  Były 4  osoby. Następne sprzątanie przed I Komunią św., po przyszłej niedzieli. Kościół będą sprzątali rodzice dzieci  z I Komunii św.

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D Ś L U B N E

- Maciej Sylwester Zontek, z par. św. Marii Magdaleny w Międzybrodziu Bialskim i Julia Radymniak, z par. tutejszej – zapowiedź II.

- Piotr Hejzner, z par. tutejszej i Katarzyna Jakóbczak, z par. Gdeszyn – zapowiedź II.

- Karol Kudełka, z par. tutejszej i Anna Maria Zaprzelska, z par. św. Franciszka z Asyżu z Zabierza k/Krakowa – zapowiedź I.