XIV Niedziela zwykła 03.07.2022r.

 

XIV Niedziela Zwykła – 03.07.2022r.

 

  1. Dzisiaj 1.niedziela miesiąca. Po sumie adoracja eucharystyczna połączona  z modlitwą za zmarłych w miesiącu czerwcu. W dniu dzisiejszym gościmy zespół ZBRUCZ z Ukrainy, który przez cały dzień uświetnia liturgię Mszy św. Odpust   w par. Majdan Sopocki.
  2. Od dzisiaj do ostatniej niedzieli sierpnia /28 sierpnia/ będzie obowiązywał wakacyjny porządek niedzielnych i świątecznych Mszy św. : godz. 7.00, 9.30, 11.00 – suma  i 18.00.  W Stanisławowie o godz. 8.00.
  3. Jutro, 04 lipca przypada 24. rocznica święceń biskupich Ks. Bpa Mariusza Leszczyńskiego. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  4. W środę, 06 lipca, w liturgiczne wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, przypada święto patronalne Apostolstwa Chorych.
  5. W czwartek, 07 lipca rozpoczyna się nowenna do MB Szkaplerznej.
  6. W przyszłą niedzielę, 10 lipca taca na WSD.
  7. Mieszkańcom ul. 29 Marca dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 6 osób.
  8. Ofiara na k-ół:   bezim. z  ul. Zielonej „Bóg zapłać”.
  9. Wyrażamy podziękowanie Wolontariuszom Caritas, Legionowi Maryi oraz Parafianom za przygotowanie w ubiegły piątek poczęstunku dla pielgrzymów udających się z Łukowej i Chmielka do Krasnobrodu.

10. W poniedziałek /jutro/ po Mszy św. wieczorowej odbędzie się spotkanie dla rodziców, których dzieci będą uczestniczyły w biwaku wakacyjnym. Obecność obowiązkowa.

11. We wtorek, 26 lipca, w dzień odpustu parafialnego, od godz. 16.00 na placu przy Przedszkolu rozpocznie się piknik parafialny pod hasłem „Parafiada 2022”. Osoby, które chciałyby pomóc w przygotowaniach i w przebiegu tego wydarzenia prosimy, aby zgłaszały się do ks. Pawła.

12. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu zwraca się z prośbą o pomoc finansową z przeznaczeniem na remont budynku przy ul. Orlicz Dreszera 10 w Zamościu. Dziękujemy za zrozumienie. Przewodnicząca Zarządu Koła - Jadwiga Stromkie.

13. Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie zaprasza w dniu dzisiejszym na spotkanie Kapel poświęcone pamięci Jana Różańskiego wieloletniego kierownika Kapeli Rzemyki, które rozpocznie się o godz. 16.00 na Rynku w Józefowie.

14. Zmarli: śp. +Gabriel Kutrzepa z ul. Słonecznej. Pogrzeb w środę, 06 lipca o godz. 16.00 bezpośrednio w kościele. Śp. + Teresa Sokołowska z d. Koper ostatnio zamieszkała w Zamościu a pochodząca z  Majdanu Nepryskiego. Termin pogrzebu nieustalony. Wieczne odpoczywanie..

15. Modlitwa.

Z A P O W I E D Z I       P R Z E D Ś L U N E

-   Rafał Burda, par. św. Stanisława BM w Żorach i Karolina Pogudz, par. tutejszej – zapowiedź II.

-  Jacek Beńko z par. św. App. Piotra i Pawła w Łaszczowie i Monika Kozak z par. tutejszej – zapowiedź I.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony