XV Niedziela Zwykła 10.07.2022r.

XV Niedziela Zwykła – 10.07.2022r.

 

  1. Dzisiaj taca na WSD. W imieniu ks. rektora i alumnów składamy serdeczne podziękowanie za złożone ofiary. Po sumie zebranie członków pomocniczych Legionu Maryi. W dniu dzisiejszym możemy złożyć ofiarę jako pomoc finansową z przeznaczeniem na remont budynku przy ul. Orlicz Dreszera 10 w Zamościu, o którą prosi Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.  Powyższą prośbę kieruje przewodnicząca Zarządu Koła Jadwiga Stromkie. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W środę, 13 lipca po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową.
  3. W piątek, 15 lipca  o godz. 12.00 Msza św. w kościele w Józefowie  z racji  Dnia Leśnika. Natomiast o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za dar Szkaplerza św. i w intencji czcicieli MB Szkaplerznej.
  4. W sobotę, 16 lipca wspomnienie NMP z Góry Karmel. W sanktuarium Maryjnym                                  w Tomaszowie Lubelskim XVI Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin, zaś w Sanktuarium Maryjnym w Nabrożu Dziecezjalna Pielgrzymka Sołtysów.
  5. Legion Maryi organizuje pielgrzymkę na uroczystości odpustowe do Sanktuarium MB Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim. Wyjazd 16 lipca /sobota/ o godz.10.00  sprzed  kościoła.  Zapisy w zakrystii do czwartku, 12 lipca.
  6. Mieszkańcom ul. 29 Marca  dziękujemy za  pomoc w sprzątaniu kościoła.  Było 6 osób.
  7. Ofiary  na k-ół:  bezim. z Rzeszowa, bezim. z Długiego Kąta, bezim z Biłgoraja, bezim. z Tomaszowa Lubelskiego, bezim. z Borowiny  "Bóg zapłać".
  8. Trwają zapisy na 40 Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
  9. Modlitwa.

 

Z A P O W I E D Z I       P R Z E D Ś L U N E

- Jacek Beńko z par. św. App. Piotra i Pawła w Łaszczowie i Monika Kozak z par. tutejszej – zapowiedź II.

- Mieczysław Chodoba i Iwona Katarzyna Lal, oboje z par. tutejszej – zapowiedź I.

- Michał Czajka z par. św. Michała Archanioła w Zamościu i Klaudia Koprucha, par. tutejszej – zapowiedź I.

- Paweł Pasierbiewicz z par. tutejszej i Małgorzata Koper z par. Sól – zapowiedź I.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony