XIX Niedziela zwykła 07.08.2022r.

XIX Niedziela Zwykła – 07.08.2022r.

1. Dzisiaj 1. niedziela miesiąca. Po sumie adoracja eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu lipcu.
  2. W sobotę, 13 sierpnia po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła.
  3. Mieszkańcom ul. Sosnowej dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła.  Były 3 osoby.
  4. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela” oraz gazetki parafialnej.
  5. Składamy serdeczne podziękowanie parafianom, którzy przyjęli pielgrzymów na nocleg z Pieszej Pielgrzymki z Zamościa na Jasną Górę, a mieszkańcom Długiego Kąta za poczęstunek na trasie.
  6. Ofiary na kół: bezim.  z Długiego Kąta – Tartak,  bezim. z Samsonówki, bezim. z ul. Kościuszki, „Bóg zapłać”.
  7. W tym tygodniu rozpoczynamy przygotowania do renowacji zabytkowej ambony i konfesjonału w naszym kościele. Prace te będzie wykonywał konserwator zabytków Adam Pragłowski  z Leżajska.
  8. W poniedziałek, 15 sierpnia podczas Mszy św. o godz. 12.00 w Katedrze Zamojskiej śpiewy będzie prowadził Zespół Mazowsze, po Eucharystii koncert zespołu. O godz. 19.00 koncert na Rynku Wielkim w Zamościu.

Z A P O W I E D Z I       P R Z E D Ś L U N E

- Wojciech Skóra z par. Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie i Magdalena Mazur z par. tutejszej – zapowiedź II.