XX Niedziela zwykła 14.08.2022r.

 

XX Niedziela Zwykła  –14.08.2022r.

 1. Dzisiaj po sumie odbędzie się zebranie członków wspomagających Legion Maryi.
 2. Jutro,  15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Zielnej. Porządek Mszy św. niedzielny – godz. 7.00, 9.30, 11.00 i 18.00. W Stanisławowie o godz. 8.00. Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. O godz. 11.00 Msza św. w intencji członków Rycerstwa Niepokalanej i ich rodzin.
 3. W przyszłą niedzielę, 21 sierpnia Dożynki Gminno - Parafialne w Józefowie. Program: 12.30 – zbiórka delegacji wieńcowych na placu przy Szkole Podstawowej w Józefowie, przemarsz korowodu do Rynku, o godz. 13.00 Msza św. w intencji rolników, następnie część obrzędowa Dożynek, wystąpienia okolicznościowe, a od godz. 15.00 – występy zespołów, m.in. KGW z terenu gminy Józefów, „Promyczki” ze Szkoły w Majdanie Nepryskim, kapela „Rzemyki”, Zespół Pieśni i Tańca „Zbrucz” z Tarnopola i zespół „Akados”.   Organizatorzy zapraszają.
 4. Ofiary na k-ół: bezim. z ul. Kościuszki, bezim. z Gorzowa Wielkopolskiego, bezim. z Lublina, bezim. z ul. Kamiennej, bezim. z  Samsonówki „Bóg zapłać”.
 5. Mieszkańców z  ul. Sosnowej i z ul. Targowej zapraszamy do sprzątania kościoła. W dniu wczorajszym nie było nikogo. W okresie letnim sprzątanie jest co tydzień, w  zimowym co dwa tygodnie, w sobotę. Prosimy kontaktować się z p. kościelnym /tel. 606 462 867/ z tygodniowym wyprzedzeniem, celem ustalenia godziny sprzątania.
 6. Zachęcamy do nabycia i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela” oraz gazetki parafialnej.
 7. W poniedziałek (15 sierpnia) w Uroczystość Wniebowzięcia NMP podczas Mszy św. o godz.: 12.00 w Katedrze Zamojskiej śpiewy będzie prowadził zespół Mazowsze, po Eucharystii będzie koncert zespołu.
  O godz. 19.00 koncert Zespołu Mazowsze na Rynku Wielkim w Zamościu.
 8. Zmarła śp. +Cecylia Prochowska z Majdanu Nepryskiego. Pogrzeb we wtorek, 16 sierpnia o godz. 16.00 bezpośrednio w kościele. Pół godz. wcześniej różaniec. Wieczne odpoczywanie…
 9. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony