XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2022r.

XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2022r.

 

  1. Dzisiaj taca na budownictwo sakralne. Ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Dzisiaj obchodzony jest Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Modlitwą wspieramy wszystkich, którzy z powodu wojny, prześladowań i innych trudności musieli opuścić rodzinny kraj, aby doświadczali życzliwości i odpowiedniej pomocy w nowych środowiskach. W sposób szczególny wspieramy uchodźców z Ukrainy.
  2. W sobotę, 01 października rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele odprawiane będą codziennie po Mszy św. wieczorowej. Dodatkowo w każdą niedzielę o godz. 10.40 będzie nabożeństwo różańcowe prowadzone przez dzieci pod opieką pań katechetek.  Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach. Dla dzieci organizujemy konkurs za uczestnictwo w nabożeństwach różańcowych. Dzieci będą otrzymywały za każdy udział odpowiedni obrazek, a na zakończenie zostaną ufundowane specjalne nagrody.  Od soboty Msza św. wieczorowa w dni powszednie, święta i niedziele będzie odprawiana o godz. 17.00.
  3. W tym tygodniu 1.sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 17.00.  Adoracja Eucharystyczna do godz. 19.00.
  4. W przyszłą niedzielę z racji 1.niedzieli miesiąca po sumie adoracja Eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu wrześniu. Zbiórka ofiar do puszek na Caritas.
  5. Mieszkańcom  ul. Źródlanej  dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła.  Było 5 osób. W najbliższą sobotę prosimy o przyjście z pomocą na godz. 10.30.
  6. Ofiary na kościół:  bezim. z Siedlisk,  bezim. z ul. Kościuszki, bezim. z ul. Kościuszki, bezim. z Hamerni "Bóg zapłać".
  7. W zakrystii można nabyć kalendarz ścienny KRZ na 2023r w cenie 8 zł.
  8. Prenumeratorów tygodnika „Niedziela” prosimy o odbiór tego czasopisma w zakrystii. Zachęcamy także do nabycia gazetki parafialnej.
  9. W przyszłą niedzielę, 02 października na Rynku w Józefowie odbędzie się Jubileusz „120-lecia” Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Józefowie. W programie: godz. 13.30 – zbiórka jednostek OSP przy Szkole Podstawowej w Józefowie i przemarsz na Rynek w Józefowie, o godz. 14.00 Msza św., godz. 15.00 – Przedstawienie rysu historycznego jednostki, wręczenia odznaczeń i podziękowań, wystąpienia zaproszonych gości, o godz. 16.20 część artystyczna i pokaz sprzętu strażackiego, a następnie poczęstunek. Organizatorzy zapraszają.

10. W przyszłą niedzielę w Łukowej od godz. 14.00 Koncert Charytatywny dla Mirka, który uległ wypadkowi. Szczegóły na plakacie.

11. Modlitwa.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony