XXVII Niedziela zwykła 02.10.2022r.

XXVII Niedziela Zwykła – 02.10.2022r.

  1. Dzisiaj 1.niedziela miesiąca. Po sumie adoracja eucharystyczna połączona z modlitwą za zmarłych w miesiącu wrześniu. Po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszki na Caritas. Na Rynku w Józefowie w dniu dzisiejszym odbędzie się Jubileusz „120-lecia” Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Józefowie. W programie: godz. 13.30 – zbiórka jednostek OSP przy Szkole Podstawowej w Józefowie i przemarsz na Rynek w Józefowie, o godz. 14.00 Msza św., godz. 15.00 – Przedstawienie rysu historycznego jednostki, wręczenia odznaczeń i podziękowań, wystąpienia zaproszonych gości, o godz. 16.20 część artystyczna i pokaz sprzętu strażackiego, a następnie poczęstunek. Organizatorzy zapraszają.
  2. Trwa miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do kościoła codziennie po Mszy św. wieczorowej. Proponujemy, aby rozważania różańcowe prowadzili członkowie grup religijnych przy parafii: poniedziałek – Apostolstwo Dobrej Śmierci, wtorek – KZR, środa – Rodzina Serca Jezusowego, Czwartek – Legion Maryi, piątek – Galilea, sobota – Caritas.
  3. W tym tygodniu 1. piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 i 17.00. W Stanisławowie o godz. 15.30.
  4. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie z Radą Duszpastersko-Ekonomiczną naszej parafii  w sali parafialnej. Zapraszamy wszystkich Państwa Radnych.
  5. Ofiary na k-ół: bezim. z Majdanu Nepryskiego, bezim. z Samsonówki „Bóg zapłać”
  6. Mieszkańcom ul. Źródlanej  dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 7  osób. W najbliższą sobotę zapraszamy na godz. 9.00. Dziękujemy Grupie Dekoracyjnej naszej parafii za wystrój kościoła na październik.
  7. W zakrystii można nabyć kalendarz ścienny  Maryjny na 2023r w cenie 8 zł oraz Kalendarz Rolników w cenie 35 zł.
  8. W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy prace związane z renowacją ambony i konfesjonału. Prace wykonuje p. Adam Pragłowski z Leżajska.
  9. Dzisiaj w Łukowej od godz. 14.00 Koncert Charytatywny dla Mirka, który uległ wypadkowi. Szczegóły na plakacie.

10. Modlitwa.

 

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony