XXVIII Niedziela zwykła 09.10.2022r.

XXVIII Niedziela Zwykła – 09.10.2022r.

 

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z radą Duszpastersko-Ekonomiczną w sali parafialnej. Po sumie zebranie członków wspomagających Legionu Maryi w sali parafialnej.
  2. Na zlecenie Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego odbywa się w dniu dzisiejszym liczenie wiernych.
  3. W czwartek, 13 października po Mszy św. wieczorowej różaniec fatimski.
  4. W piątek, 14 października Dzień Edukacji Narodowej. Nabożeństwo różańcowe w intencji nauczycieli i pracowników oświaty.  Tego dnia Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie zaprasza na 15 Józefowskie Spotkanie z Poezją Papieską i Piosenką Religijną . W programie: o godz. 10.00 – prezentacje poezji, a o godz. 12.00 – prezentacje piosenki religijnej.
  5. W sobotę, 15 października obchody 30-lecie powstania Legionu Maryi w naszej parafii. W programie Msza św. i modlitwy legionowe od godz. 10.00. Zapraszamy do kościoła wszystkich sympatyków Legionu oraz inne wspólnoty działające w parafii.
  6. W przyszłą niedzielę, 16 października  XXII Dzień Papieski. Zbiórka ofiar do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – żywy pomnik pontyfikatu św. Jana Pawła II.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Dzieci otrzymają różańce.
  8. Ofiary na k-ół:  bezim. z Samsonówki, bezim. z ul. Kościuszki  „Bóg zapłać”.
  9. Mieszkańcom  ul. Źródlanej dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Było 5 osób. Kolejka przechodzi na mieszkańców ul. Armii Krajowej – zapraszamy w sobotę o godz. 12.00.

10. W zakrystii są do nabycia kalendarze na 2023r: ścienne Maryjne w cenie 8 zł i książkowe Rolników w cenie 35 zł.

11. W tym tygodniu będą roznoszone kartki wypominkowe do naszych rodzin z wydrukowaną datą na kartce i na kopercie. Prosimy zapamiętać datę kartki wypominkowej i w tym dniu przybyć do kościoła na nabożeństwo wypominkowe. Jeśli komuś odpowiada inny termin modlitwy wypominkowej prosimy skreślić wyznaczoną datę i napisać właściwą dla siebie na kartce i na kopercie. Nabożeństwo wypominkowe będzie odprawiane codziennie po Mszy św. wieczorowej  do 26 listopada. W Stanisławowie w soboty listopada o godz. 9.00.

12. Zmarł śp. + Mieczysław Sylwester Puźniak z Siedlisk. Pogrzeb 11 października /wtorek/ o godz. 15.00 bezpośrednio w kościele.  Wieczne odpoczywanie….

13. Modlitwa.

 

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony