XXX Niedziela zwykła 23.10.2022r.

XXX Niedziela Zwykła – 23.10.2022r.

1. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy. Taca na potrzeby misyjne. Po Mszy św. wieczorowej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

2. W przyszłą niedzielę, 30 października o godz. 12.30 Msza św. w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci ich rodzin.

3. Ofiary na k-ół: bezim. z Majdanu Nepryskiego,  bezim. z Łukowej  „Bóg zapłać”

4. Mieszkańcom ul. Armii Krajowej dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Były 2 osoby. Kolejka przechodzi na mieszkańców ul. Słonecznej, których prosimy o pomoc w najbliższą sobotę o godz. 9.00.

5. Dziękujemy p. Halinie Puźniak z ul. Targowej za ofiarowane chryzantemy do kościoła.

6. W przyszłą niedzielę oraz 01 listopada radni naszej parafii i wolontariusze przeprowadzą kwestę na cmentarzu grzebalnym.  Radnych, którzy nie zapisali się na kwestę oraz chętnych wolontariuszy zapraszamy do zakrystii celem wybrania sobie godziny kwestowania. Zebrane fundusze z kwesty niedzielnej - 30 października zostaną przeznaczone na wywóz śmieci ze śmietnika na cmentarzu, a z kwesty z  1 listopada na renowację zabytkowych nagrobków.

7. Zbliża się miesiąc listopad. Zwracamy się z prośbą o zachowanie czystości na cmentarzach parafialnym i komunalnym. Prosimy o składowanie i segregowanie śmieci na śmietniku do tego przystosowanym. Bardzo gorąco prosimy o wyrzucanie śmieci do odpowiednich stanowisk na śmietniku, a nie w miejsca przypadkowe.

8. Przez ostatnie dwa tygodnie trwały prace przy segregacji i wywożeniu śmieci ze śmietnika na cmentarzu grzebalnym. Śmietnik został pięknie oczyszczony ze śmieci BIO i plastików. Na koszt tych prac złożyły się następujące wydatki: zakup worków i rękawic; segregacja śmieci; wywóz śmieci oraz zakup tui. W boksach zostały podstawione trzy kontenery. Po 3 dniach kontener z odpadami BIO jest już pełny. Prawdopodobnie z tego kontenera zrezygnujemy. Jeszcze raz zwracamy się z prośbą o segregację śmieci i w miarę możliwości,  po oczyszczeniu grobu,  zabranie ze sobą pozostałości do śmietnika przydomowego. Dziękujemy wszystkim za dostosowanie się i zrozumienie sytuacji.

9. Modlitwa.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100

- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony