17.03 – Niedziela – 5 Niedziela Wielkiego Postu - REKOLEKCJE
7.00
|
†Aniela Łagożna (of. syn Bogusław z rodziną)
|
7.00
|
†Jan Garbacz (30dz.)
|
8.00
|
STANISŁAWÓW
|
9.30
|
Dz.-bł. w intencji członków KŻR ze SP w Majdanie Nepryskim o Boże błog., potrzebne łaski oraz o opiekę Matki Bożej a dla zmarłych o życie wieczne
|
9.30
|
†Kazimierz, Józef, ††Leleniów
|
11.00
|
†Józef Biszczanik (31r.), Józef, Krystyna, ††Biszczaników, ††Żmudów, ††Koronów, ††Borowców
|
12.30
|
†Józef, Józefa, ††Nieściorów, Emilia, Czesław, Józef, Józef, ††Rudy
|
12.30
|
†Józefa, Antoni, ††Grabijasów, ††Lalów
|
17.00
|
†Anna Szkałuba (5r.)
|
18.03 – Poniedziałek - REKOLEKCJE
7.00
|
†Leszek Nizio (5r.)
|
7.00
|
†Aniela Łagożna (of. rodzina Bubiłków i Garbatych)
|
9.30
|
†Ryszard (3r.), Franciszek, Bronisława, Franciszka, ††Holków, Janina (18r.), Jan, Tadeusz, ††Surmaczów
|
9.30
|
†Władysława Gontarz (30dz.)
|
11.30
|
†Bronisława, Piotr, Piotr, Jan, Marianna, ††Litwinów, Katarzyna, Piotr, Edward, ††Buczkowskich, Helena Turemko
|
15.30
|
STANISŁAWÓW
|
17.00
|
Dz.-bł. w intencji Dominika z okazji urodzin oraz Józefa z okazji imienin
|
17.00
|
†Aniela Łagożna (of. Nadleśniczy oraz pracownicy Nadleśnictwa Józefów)
|
17.00
|
†Stefania Zaśko (30dz.)
|
19.02 – Wtorek – Uroczystość św. Józefa- Dzień Sakramentu Pokuty
7.00
|
†Jan Gromek (of. Marzena i Mirosław Studniccy z rodziną)
|
9.30
|
Dz.-bł. w intencji Wolontariuszy CARITAS i osób wspomagających z okazji 20 rocznicy powstania CARITAS naszej parafii oraz za śp. Bronisławę Momot z CARITAS
|
9.30
|
†Józef (35r.), Katarzyna, Jan, ††Mazurów, ††Szpindów, ††Seńków
|
11.30
|
†Józef, Józefa, ††Biszczaników
|
11.30
|
†Józef Kusiak, ††Kusiaków
|
15.30
|
STANISŁAWÓW
|
17.00
|
SUMA ODPUSTOWA W INTENCJI PARAFIAN I GOŚCI
|
17.00
|
†Edward Surmacz (of. żona)
|
20.03 – Środa
7.00
|
†Jan Gromek (of. rodzina Tymickich i Bartników z Żurawnicy)
|
7.00
|
†Jan Gromek (of. rodzice i dzieci z grupy WIEWIÓRECZKI Przedszkola w Józefowie)
|
7.00
|
†Małgorzata Ostasz (30dz.)
|
17.00
|
Dz.-bł. w intencji ks. Pawła z okazji urodzin o Boże błog. i opiekę MB
|
17.00
|
†Wojciech Szponar (of. Dyrektor,nauczyciele i pracownicy SP w Majdanie Nepryskim)
|
17.00
|
†Julian Łazorczyk (of. syn Sławomir, synowa Agnieszka i wnuczka Patrycja)
|
21.03 – Czwartek
7.00
|
†Franciszka Surmacz (4r.), ††Surmaczów, ††Komadów, ††Klebeko
|
7.00
|
†Emilia Orchowska (3r.)
|
7.00
|
†Julian Łazorczyk (of. brat Józef Łazorczyk i rodzina Potrzyszczów)
|
17.00
|
†Marian Borowiec (18r.), ††Borowców, ††Nowaków, ††Szwedów, ††Zaśków
|
17.00
|
†Aniela Łagożna (of. siostra Marianna z rodziną)
|
17.00
|
†Marianna Krzaczek (of. koleżanki śpiewające majówki)
|
22.03 –Piątek
7.00
|
†Czesław Knap, ††Knapów, ††Biszczaników
|
7.00
|
†Julian Łazorczyk (of. sąsiadki)
|
7.00
|
†Marian Garbacz (of. chrześnica Krystyna z rodziną)
|
17.00
|
†Agnieszka (32r.), Franciszek, Stanisław, ††Kotów, ††Śliczniaków
|
17.00
|
†Aniela Łagożna (of. rodzina Żyłków i Byrów)
|
17.00
|
†Aniela Łagożna (of. rodzina Kostrubców z Biłgoraja)
|
23.03 – Sobota
7.00
|
†Józef (27r.), Franciszek, Franciszka, Marianna, Krystyna, Katarzyna, Bronisław, Stefan, Eugenia, Krzysztof, ††Lalów, ††Nieściorów, ††Kolaszyńskicgh, ††Żyburów, ††Dudów, ††Kotwisów, ††Pięknych
|
7.00
|
†Aniela Łagożna (of. siostra Danuta Łagożna)
|
7.00
|
†Helena Momot (30dz.)
|
17.00
|
†Jan Gromek (of. córka Jadwiga z rodziną)
|
17.00
|
†Jan Gromek (of. syn Tomasz z rodziną)
|
17.00
|
†Marianna Krzaczek (of. córka z rodziną)
|
24.03 – Niedziela Palmowa
7.00
|
Dz.-bł. w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin
|
9.30
|
†Jan (14r.), ††Studnickich, ††Pisklaków, ††Szopów, ††Ciosów
|
9.30
|
† Zdzisław (3r.), ††Gajdów
|
11.00
|
†Tomasz Zwolski (11r.), ††Zwolskich
|
11.00
|
STANISŁAWÓW
|
12.30
|
†Jadwiga Piłat, ks. Mieczysław Piłat
|
12.30
|
†Janina, Tadeusz, ††Oleszków, Józef Goch
|
17.00
|
†Marianna, Roman, Jan, ††Żyłów
|
17.00
|
†Józef, ††Szopów, ††Krzaczków
|
|