Księża naszej parafii


b_140_0_16777215_0_http___www.ejozefow.pl_images_M_images_pdf.gifPoczet proboszczów józefowskich.

b_140_0_16777215_0_http___www.ejozefow.pl_images_M_images_pdf.gifWikariusze józefowscy.

 

  Obecnie pracujący księża:
 
Ks. Zenon Mrugała

Ks. Zenon Mrugała Kanonik Kapituły Katedralnej w Zamościu; ur. 10 lipca 1955 r. w Krasnymstawie, pochodzi z parafii p.w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kraśniczynie. Święcenia kapłańskie: 15 czerwca 1980 w Lublinie. 1980-1987 wikariusz w parafii p.w. Niepokalanego Poczęcia w Józefowie; 1987 – 1996 wikariusz w parafii MB Królowej Polski w Zamościu; 1996 – 2003 proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP w Honiatyczach. Od czerwca 2003 proboszcz parafii p.w. Niepokalanego Poczęcia w Józefowie i dziekan Dekanatu Józefów.
 
 
Ks. Marcin Migas

Ks. Marcin MigasUrodzony 5. sierpnia 1988r. w Hrubieszowie, pochodzi z Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Hrubieszowie. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk Ks. Biskupa Mariana Rojka dnia 8. czerwca 2013r. Od 17. sierpnia 2013r. rozpoczął pracę duszpasterską w Parafii Józefów.
 

 
 
 
 
 
 
 
Ks. Tomasz Leńczuk
 
alt
Urodzony 6 maja 1985 roku w Tomaszowie Lubelskim. W latach 2004 – 2010 studiował w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej. Święcenia kapłańskie otrzymał 5 czerwca 2010 w Katedrze Zamojskiej. Jako kapłan, pracował w parafiach: Łukawiec, Krasnobród p.w. Św. Ducha. Obecnie pełni funkcję wikariusza w naszej parafii od 19 VIII 2015r.
 
 
 

 

 


 

Księża wcześniej parcujący w parafii
(od czasu powstania strony):


Ks. Andrzej Wąsek


Ks. Andrzej WąsekUrodzony 22. listopada 1984r w Biłgoraju, pochodzi z Parafii p.w. Św. Jana Nepomucena we Frampolu. Święcenia kapłańskie przyjął 4. czerwca 2011r. Jako Neoprezbiter rozpoczął pracę w Parafii Józefów.
 

 
 
 
 
 



Ks. Marcin Jakubiak

Ks. Marcin Jakubiak
ur. 21 października 1980 r. w Tomaszowie Lubelskim, pochodzi z parafii p.w. Św. Leonarda w Tyszowcach, święcenia kapłańskie: 04 czerwca 2005 r. w Zamościu.
Od 29 czerwca 2005 wikariusz w parafii p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie.



 


Ks. Piotr Brodziak

Ks. Piotr Brodziakur. 14 czerwca 1980 r. w Biłgoraju, pochodzi z parafii p.w. MB Nieustającej Pomocy w Gromadzie k. Biłgoraja.
Święcenia kapłańskie: 04  czerwca 2005 w Zamościu. Po święceniach skierowany do pracy jako wikariusz w parafii św. Józefa w Tomaszowie Lub.
Od 23.06.2008 r. wikariusz w parafii p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie.

 

 

 

 

Ks. Bogdan Jaworowski
 

Ks. Bogdan Jaworowski
ur. 09 lutego 1969 r. w Przemkowie, pochodzi z parafii p.w. Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju. Święcenia kapłańskie: 18 czerwca 1994 w Zamościu. 1994-1999 wikariusz w parafii p.w. św. Karola Boromeusza w Lubaczowie.
Parcocował w naszej parafii od 29.06.1999 r. do 23.06.2008r.

Wyszukiwarka

Liturgia Dnia

Msze święte

Niedziela 
- godzina 700
- godzina 930
- godzina 1100
- godzina 1230
- godzina 1800
W Stanisławowie
- godzina 11 00
Dni powszednie :
- godzina 700
- godzina 1800

 

mt_gallery:1% podatku dla Caritas

Liczba wyświetleń strony