Msza ?w. z modlitw? o uzdrowienie

Zapraszamy w piątek, 24 listopada na godz. 17.00 na Mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie od Boga.

Po Mszy świętej błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

Do poświęcenia można przynieść wodę, sól i olej, a także wypisane na kartkach intencje.

Serdecznie witamy!

Witaj na stronie internetowej Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie k. Biłgoraja.
b_140_0_16777215_0___images_stories_tapety-na-pulpit_06.jpg

Kościół parafialny w Józefowie Parafia józefowska to urokliwy zakątek Roztocza. Spotkasz  się tu z Panem Bogiem w neobarokowym kościele parafialnym w centrum miasta oraz kościele filialnym w Stanisławowie. Do rozmowy z Panem i duchowego wypoczynku zaprasza Cię piękno i bogactwo tej ziemi – lasy, łąki, kamieniołomy, rzeki.

Liczne krzyże i kapliczki  przydrożne i leśne opowiedzą Ci ciekawą, czasami bolesną  przeszłość.

Spotkasz tu wreszcie życzliwych, gościnnych ludzi.

Na stronie Parafii znajdziesz dużo informacji o naszej wspólnocie, grupach i stowarzyszeniach religijnych; sprawdzisz godziny Mszy św. i innych nabożeństw; czytając ogłoszenia duszpasterskie  dowiesz  się, jakimi sprawami żyje dziś parafia. Znajdziesz jeszcze inne ciekawostki.